ROK 2016
ROK 2015
Lista laureatów szkolnych konkursów przedmiotowych dostępna w poniższych linkach:
Regulaminy poszczególnych konkursów:
- Regulamin szkolnego konkursu chemicznego
ROK 2012
ROK 2011
Wyniki wojewódzkich konkursów
z
przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Przedmiot | Klasa | Imię i nazwisko | Opiekun |
Biologia | II a III d |
Natalia Pham -finalistka Jakub Giliavas -finalista |
H. Ungeheuer M. Tafesh |
Chemia | III c III f |
Tomasz Lorens - laureat Patryk Syzdek - laureat |
K. Deptuch K. Deptuch |
Geografia | III a III f II a III d |
Mateusz Pham - laureat Patryk Syzdek - laureat Natalia Pham - finalistka Jakub Giliavas |
E. Winiarska E. Winiarska E. Winiarska A. Pudło |
Fizyka | III f III a |
Patryk Syzdek
- laureat Mateusz Pham - finalista |
E. Rajchel E. Heimroth |
Matematyka | III f | Patryk Syzdek - finalista | M. Czepiel |
ROK 2011
Szkolne konkursy
Przedmioty matematyczno-przyrodnicze
Przedmiot | Klasa | Imię i nazwisko | Opiekun |
Biologia | I B I C I B I B I B II D II A II E II C II C II C |
Klasy I Agata Węgrzyniak Małgorzata Sanocka Michał Głodzik Damian Szuba Filip Garbacik Klasy II Dominik Piechnik Julia Rachwał Marcelina Gotfryd Mateusz Hałucha Joanna Janusz Tobiasz Habrat |
H. Ungeheuer |
Chemia | I B I B I B I B I D I F II A II A II B II C II D III A III A III A III A III D III D |
Klasy I Michał Głodzik Damian Szuba Filip Garbacik Agata Węgrzyniak Piotr Fornal Klaudia Marszałek Klasy II Julia Rachwał Maciej Jakubiec Sebastian Stojak Mateusz Mrozek Dominik Piechnik Klasy III Magda Bocheńska Łukasz Łajdanowicz Mateusz Pham Anna Płoszczyca Jakub Giliavas Mohammed Hassan |
p. K. Deptuch |
Geografia | II E II C II A II B II B III A III C III F III A III C |
Klasy II Karol Szymański Piotr Zyzański Maciej Jakubiec Adrian Fuksa Kamil Krzanik Klasy III Jakub Cyparski Ewelina Kluczyńska Jan Niekowal Patryk Jagiełło Aleksander Ostafil |
E. Winiarska |
ROK 2010
Terminy szkolnych konkursów
z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Przedmiot | Klasa | Data | Temat | Organizator |
Matematyka | I, II, III | 12.05.10 | A. Burek M. Czepiel A. Oczoś A. Zajdel B. Ryś |
|
Fizyka | I, II | 14.04.10 | E. Rajchel E. Heimroth |
|
Chemia | I, II | 13.04.10 | K. Deptuch K. Kafel |
|
Chemia | III | 13.05.10 | K. Deptuch K. Kafel |
|
Biologia | I | 07.05.10 | H. Ungeheuer | |
Geografia | I | 06.05.10 | E. Winiarska A. Pudło |
|
Geografia | II, III | 13.05.10 | E. Winiarska A. Pudło |
ROK 2009
Terminy szkolnych konkursów
z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych
Przedmiot | Klasa | Data | Temat | Organizator |
Matematyka | I | 20.05.09 | „Pola i obwody figur” | A. Burek A. Oczoś A. Zajdel B. Szmyd M. Czepiel |
Matematyka | II | 20.05.09 | „Wartość bezwzględna” | A. Burek A. Oczoś A. Zajdel B. Szmyd M. Czepiel |
Fizyka | I | 14.05.09 | „Ruch jako zjawisko powszechnie występujące w przyrodzie” | E. Rajchel E. Heimroth M. Czepiel |
Fizyka | II | 14.05.09 | „Przemiany energii” | E. Rajchel E. Heimroth M. Czepiel |
Chemia | II | 16.04.09 | „Co wiemy o wodzie i roztworach wodnych” | K. Deptuch K. Nawrocka |
Chemia | III | 07.05.09 | „Substancje chemiczne w życiu codziennym” | K. Nawrocka K. Deptuch |
Biologia | III | 05.08.09 | „Formy ochrony przyrody” | M. Tafesh |
Biologia | II, III | 27.03.09 | „Ekoplaneta” | M. Tafesh |
Geografia | II | 08.05.09 | „Dookoła świata” | E. Winiarska |
Geografia | I, II, III | 24.04.09 | „ IV edycja konkursu ekologicznego z okazji Dnia Ziemi” | A. Pudło |
Geografia | I | 09.05.09 | „Dynamiczna planeta” | A. Pudło |
Geografia | III | 15.05.09 | „ Dookoła Polski” | A. Pudło E. Winiarska |
Terminy szkolnych konkursów
z przedmiotów atystyczno-informatycznych
Przedmiot | Klasa | Data do | Temat | Organizator |
Informatyka | I | 20.05.09 | Prezentacja multimedialna "Moje wymarzone wakacje" | E. Krzysztyniak T. Czepiel M. Łukaszewicz M. Wyżykowska |
Informatyka | II | 20.05.09 | Strona WWW lub film mojej klasy: "Nasza przygoda w gimnazjum" | E. Krzysztyniak T. Czepiel M. Łukaszewicz M. Wyżykowska |
Technika | II, III | 20.05.09 | Folder reklamujący naszą szkołę w środowisku lokalnym - forma papierowa. | E. Krzysztyniak T. Czepiel M. Łukaszewicz M. Wyżykowska |
Muzyka | I, II, III | 20.05.09 | Prezentacja aktywności muzycznych-dowolna forma. | M. Łukaszewicz E. Krzysztyniak T. Czepiel M. Wyżykowska |
Plastyka | I, II, III | 24.04.09 | "Moja przygoda w muzeum" | M. Wyżykowska E. Krzysztyniak T. Czepiel M. Łukaszewicz p. pedagog Sp p. pedagog Gim |
Plastyka | I, II, III | 30.04.09 | "Woda najcenniejszym darem dla życia na ziemi" | M. Wyżykowska E. Krzysztyniak T. Czepiel M. Łukaszewicz p. pedagog Sp p. pedagog Gim |
Plastyka | I, II, III | 05.05.09 | "Są takie miejsca" | M. Wyżykowska E. Krzysztyniak T. Czepiel M. Łukaszewicz p. pedagog Sp p. pedagog Gim |
Plastyka | I, II, III | 20.05.09 | Konkurs fotograficzny: "Piękno ziemi" | M. Wyżykowska E. Krzysztyniak T. Czepiel M. Łukaszewicz p. pedagog Sp p. pedagog Gim |
Plastyka | I, II, III | 10.06.09 | "Radość Europy" | M. Wyżykowska E. Krzysztyniak T. Czepiel M. Łukaszewicz p. pedagog Sp p. pedagog Gim |
Plastyka | I, II, III | 10.05.09 | "Pasja przeciw nałogom" | M. Wyżykowska E. Krzysztyniak T. Czepiel M. Łukaszewicz p. pedagog Sp p. pedagog Gim |