Ewa Michalczyk mistrzyni Polski

Ewa Michalczyk reprezentująca Gimnazjum nr 3 w Krośnie ,została mistrzynią Polski nauczycieli w tenisie stołowym!. Zawody odbyły się w Ostrowcu Świętokrzyskim w dniach 4-6.10.2013. Pani Ewa wygrała 8 pojedynków. To kolejny sukces w swojej karierze sportowej.

W klasyfikacji drużynowej Podkarpackie, majce w składzie jako jedyny zespól dwie kobiety, wywalczyło brązowy medal. W XXIII Mistrzostwach brało udział 90 zawodników, przedstawicieli wszystkich województw naszego kraju. Startowali w 10 kategoriach wiekowych (3 kobiecych i 7 męskich). Najstarszy zawodnik miał 84 lata, a najmłodszy 25 lat. Organizatorami mistrzostw byli:

Zarząd Główny Związku Nauczycielstwa Polskiego,
Zarząd Okręgu Świętokrzyskiego ZNP oraz
Zarząd Oddziału ZNP w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Mistrzostwa rozgrywane były po raz trzeci w Ostrowcu Świętokrzyskimi i niestety ostatni. W przyszłym roku organizację ich przejmuje Zarząd Oddziału ZNP w Sandomierzu. Patronat Honorowy nad XXIII Mistrzostwami Polski Pracowników Oświaty w Tenisie Stołowym.