Rodzaj zawodów: Drużynowe biegi przełajowe chłopców
Szczebel: Powiat I miejsce
Kacper Bielak
Łukasz Boczar
Alan Dubis
Marcel Płocica
Michał Smoleń
Opiekun: Agnieszka Jurczak, Renata Piekarska - Guzek
Rodzaj zawodów: Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt
Szczebel: Powiat III miejsce
Aleksandra Czajka
Maria Dubis
Aleksandra Kalisz
Alicja Kosak
Emilia Mosio
Opiekun: Agnieszka Jurczak, Renata Piekarska - Guzek
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Koszykówka dziewcząt
Szczebel: Półfinał wojewódzki III miejsce
Katarzyna Kasprzyk
Milena Czekańska
Justyna Pawlik
Emilia Mosio
Paulina Kania
Amelia Stapińska
Aleksandra Czajka
Anna Kumiega
Maja Prajsnar
Maria Dubis
Opiekun: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Koszykówka chłopców
Szczebel: Półfinał wojewódzki II miejsce
Adam Głowacki
Hubert Barć
Kacper Kaczorowski
Maksymilian Kulig
Szymon Iluczyk
Bartosz Boduch
Jakub Filipek
Jakub Florek
Maciej Gorzynik
Paweł Mikosz
Jakub Piękoś
Klaudiusz Rogula
Opiekun: Michał Baran
Rodzaj zawodów: Narciarstwo biegowe
Szczebel: Finał wojewódzki 8 miejsce
Roman Valiev
Maciej Tomkowicz
Mateusz Piątek
Michał Kus
Jakub Kozłowski
Opiekun: Michał Musijowski
Rodzaj zawodów: Siatkówka dziewcząt
Szczebel: Powiat II miejsce
Alicja Kuźnar
Martyna Rychtyk
Milena Czekańska
Paulina Misygar
Paulina Kania
Maria Dubis
Julia Wojdyła
Opiekun: Jakub Heimroth
Rodzaj zawodów: Piłka ręczna dziewcząt
Szczebel: powiat II miejsce
Paulina Kania
Emilia Mosio
Paulina Misygar
Milena Czekańska
Katarzyna Kasprzyk
Maria Dubis
Wiktoria Kopacz
Marcelina Gondek
Amelia Stapińska
Justyna Pawlik
Opiekun: Olga Baran
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Koszykówka dziewcząt
Szczebel: Powiat I miejsce, Rejon I miejsce
Katarzyna Kasprzyk
Milena Czekańska
Justyna Pawlik
Emilia Mosio
Paulina Kania
Amelia Stapińska
Aleksandra Czajka
Anna Kumiega
Maja Prajsnar
Maria Dubis
Opiekun: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Koszykówka chłopców
Szczebel: Powiat I miejsce, Rejon I miejsce
Adam Głowacki
Hubert Barć
Kacper Kaczorowski
Maksymilian Kulig
Szymon Iluczyk
Bartosz Boduch
Jakub Filipek
Jakub Florek
Maciej Gorzynik
Paweł Mikosz
Jakub Piękoś
Klaudiusz Rogula
Opiekun: Michał Baran
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Sztafetowe biegi przełajowe chłopców
Szczebel: Rejon III miejsce, Finał Wojewódzki IX miejsce
Łukasz Boczar
Kacper Bielak
Michał Smoleń
Marcel Płocica
Remigiusz Potaczała
Alan Dubis
Piotr Przewoźnik
Sebastian Wolczański
Dominik Kulon
Karol Rzońca
Opiekun: Lech Czaja
Rodzaj zawodów: Unihokej dziewcząt
Szczebel: Powiat
Wyniki: III miejsce
Katarzyna Kasprzyk
Milena Czekańska
Justyna Pawlik
Emilia Mosio
Weronika Habrat
Amelia Stapińska
Aleksandra Czajka
Marcelina Gądek
Opiekun: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Unihokej chłopców
Szczebel: Powiat
Wyniki: III miejsce
Tomasz Bober
Łukasz Boczar
Bartosz Boduch
Alan Dubis
Wiktor Majewski
Jakub Malik
Szymon Rygiel
Karol Rzońca
Opiekun: Wojciech Borek
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
Szczebel: Powiat
Wyniki: III miejsce
Weronika Pelczar
Aleksandra Skutnicka
Anna Boczar
Marcelina Gondek
Aleksandra Kalisz
Alicja Kosak
Nina Menet
Aleksandra Półchłopek
Paulina Sucheta
Patrycja Zając
Opiekun: Wojciech Borek
Rodzaj zawodów: Sztafetowe biegi przełajowe chłopców
Szczebel: Powiat
Wyniki: I miejsce
Łukasz Boczar
Kacper Bielak
Michał Smoleń
Tomasz Bober
Remigiusz Patewicz
Karol Rzońca
Alan Dubis
Piotr Przewoźnik
Sebastian Wolczański
Franciszek Jasiewicz
Opiekun: Lech Czaja
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Indywidualne Mistrzostwa LA
Szczebel: Powiat
Wyniki: I miejsce
Skok w dal - Aleksandra Czajka I miejsce
Bieg na 100 m. - Julia Kobiałka II miejsce
Skok wzwyż - Emilia Mosio I miejsce
Skok wzwyż - Szymon Rygiel I miejsce
Bieg na 300 m. - Dominik Kulon I miejsce
Bieg na 1000 m. - Łukasz Boczar I miejsce
Opiekun: Halina Orszulak, Waldemar Rodzeń
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Liga Lekkoatletyczna
Szczebel: Powiat
Wyniki: I miejsce
Pchnięcie kulą - Kacper Międlar, Rafał Kielar
Skok w dal - Piotr Pikuła, Miłosz Gierczak, Bartomiej Modny, Patryk
Jurczyk
Skok wzwyż - Maksymilian Jadczak, Adam Głowacki, Maksymilian Kiełb
Bieg na 100 m - Maciej Setlik, Arkadiusz Janocha
Bieg na 300 m - Szymon Dziadosz
Bieg na 1000 m - Aleksander Gazda, Antoni Polański,
Sztafeta 4x 400 m - Maciej Setlik, Bartłomiej Modny, Szymon Dziadosz,
Miłosz Gierczak
Opiekun: Michał Musijowski
Rodzaj zawodów: Pływanie
Szczebel: Finał wojewódzki
50 m stylem klasycznym - Dorota Piejko II miejsce,
Barbara Gonet III miejsce, Radosław Wolski III miejsce
Sztafeta 6x50 m stylem dowolnym - III miejsce
Opiekun: Wojciech Borek
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt
Szczebel: Powiat - II miejsce, Rejon - IV miejsce
1. Aleksandra Czajka
2. Apolonia Węgrzyn
3. Marcelina Gondek
4. Natalia Lenik
5. Alicja Kosak
6. Karolina Hryceńko
7. Karolina Brzezińska
Opiekun: Olga Baran, Agnieszka Jurczak
Rodzaj zawodów: Drużynowe biegi przełajowe chłopców
Szczebel: Powiat - II miejsce, Rejon - V miejsce
1. Maciej Setlik
2. Antoni Polański
3. Szymon Dziadosz
4. Rafał Głód
5. Wiktor Hamryszczak
6. Miłosz Gierczak
7.Bartłomiej Modny
8. Hubert Różycki
Maciej Setlik zdobył I miejsce w powiecie , a II miejsce w rejonie w biegu indywidualnym i awansował do finału wojewódzkiego.
Opiekun: Olga Baran, Agnieszka Jurczak
Rodzaj zawodów: Gimnastyka dziewcząt
Szczebel: Finał wojewódzki
Wyniki: III miejsce
Karolina Brzezińska
Wiktoria Raab
Łucja Winiarska
Paulina Misygar
Indywidualnie ścieżka gimnastyczna Karolina Brzezińska III miejsce
Opiekun: Halina Orszulak
Rodzaj zawodów: Gimnastyka chłopców
Szczebel: Finał wojewódzki
Wyniki: V miejsce
Maksymilian Jadczak
Jakub Krysik
Szymon Krysik
Kacper Bek
Michał Wojnar
Indywidualnie ćwiczenia na drążku gimnastycznym Maksymilian Jadczak III miejsce
Opiekun: Agnieszka Jurczak
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Piłka Siatkowa dziewcząt
Szczebel: Powiat
Wyniki: II miejsce
Katarzyna Kasprzyk
Paulina Kania
Karolina Hryceńko
Julia Błaż
Julia Wojdyła
Alicja Kuźnar
Paulina Misygar
Opiekun: Jakub Heimroth
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Piłka Ręczna dziewcząt
Szczebel: Powiat
Wyniki: III miejsce
Katarzyna Kasprzyk
Aleksandra Czajka
Paulina Kania
Karolina Hryceńko
Weronika Habrat
Emilia Mosio
Nikola Jurczak
Natalia Lipińska
Wiktoria Kopacz
Opiekun: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Piłka Ręczna chłopców
Szczebel: Powiat
Wyniki: I miejsce
Piotr Charzewski
Dziadosz Szymon
Gabriel Kobylak
Wiktor Hamryszczak
Paweł Leniek
Dawid Kosak
Miłosz Gierczak
Łukasz Boczar
Hubert Różycki
Opiekun: Michał Musijowski
Rodzaj zawodów: Unihokej dziewcząt
Szczebel: Powiat
Wyniki: III miejsce
Katarzyna Kasprzyk
Aleksandra Czajka
Paulina Kania
Karolina Hryceńko
Weronika Habrat
Emilia Mosio
Natalia Czelny
Opiekun: Jakub Heimroth
Rodzaj zawodów: Unihokej chłopców
Szczebel : Powiat
Wyniki: I miejsce
Piotr Charzewski
Dziadosz Szymon
Gabriel Kobylak
Wiktor Hamryszczak
Rafał Głód
Paweł Leniek
Sylwester Stańko
Opiekun: Michał Musijowski
Rodzaj zawodów: Koszykówka chłopców
Szczebel: Powiat
Wyniki: III miejsce
Borys Czajkowski
Miłosz Gierczak
Adam Głowacki
Szymon Iluczyk
Dawid Kosak
Paweł Leniek
Jakub Pelczar
Hubert Różycki
Radosław Wolski
Opiekun: Olga Baran
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt i Chłopców
Szczebel: Powiat
Wyniki:
Dziewczęta - II miejsce
Barbara Gonet
Katarzyna Gonet
Karolina Brzezińska
Martyna Kamycka
Alicja Kosak
Patrycja Lichoń
Natalia Lipińska
Barbara Wajs
Julia Zając
Nikola Gondela
Aleksandra Kalisz
Opiekun : Renata Piekarska - Guzek
Chłopcy - II miejsce
Kacper Bielak
Borys Czajkowski
Alan Dubis
Wiktor Hamryszczak
Franciszek Jasiewicz
Dawid Kosak
Bartłomiej Lasek
Piotr Przewoźnik
Szymon Rygiel
Piotr Stasiak
Kordian Szczepanik
Opiekun: Waldemar Rodzeń
Rodzaj zawodów: Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce
Szczebel: Powiat
Wyniki:
Pchnięcie kulą
II miejsce - Jakub Piękoś
Skok wzwyż
III miejsce - Paweł Mikosz
III miejsce - Maksymilian Jadczak
I miejsce - Natalia Lipińska
Bieg na 100m
I miejsce - Maciej Setlik
II miejsce - Wiktor Hamryszczak
II miejsce - Karolina Brzezińska
Bieg na 300 m
III miejsce - Piotr Stasiak
Bieg na 1000 m
II miejsce - Karol Kandefer
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Siatkówka chłopców
Szczebel: Finał wojewódzki
Wyniki: IV miejsce
Maksymilian Jadczak
Kornel Lorenc,
Kacper Bek,
Jakub Krysik
Opiekun: Jerzy Guzek
Rodzaj zawodów: Gimnastyka dziewcząt
Szczebel: Finał wojewódzki
Wyniki: VII miejsce
Wiktoria Raab
Julia Adamska
Julia Szuryn
Karolina Brzeźińska
Opiekun : Halina Orszulak
Rodzaj zawodów: Aerobik
Szczebel: Finał wojewódzki
Wyniki: I miejsce
Julia Szuryn
Julia Adamska
Paulina Jurczak
Małgorzata Kozak
Kinga Niziołek
Karolina Brzezińska
Wiktoria Raab
Sara Rodzeń
Klaudia Filip
Opiekun : Halina Orszulak
50 m. stylem klasycznym – dziewczęta
Barbara Gonet – I miejsce
Apolonia Węgrzyn – II miejsce
Martyna Krok - III miejsce
Rodzaj zawodów: Siatkówka chłopców
Szczebel: Rejon
Wyniki: III miejsce
Michał Czajka
Gabriel Kobylak
Błażej Wiśniewski
Arkadiusz Dziura
Dawid Kossak
Maksymilian Wojnar
Rafał Nowak
Alan Jurczyk
Opiekun: Jakub Heimroth
Rodzaj zawodów: Pływanie, wyniki indywidualne
Szczebel: Półfinał wojewódzki
50 m. stylem dowolnym – dziewczęta
Aleksandra Gorzknik – I miejsce
Katarzyna Gonet – III miejsce
50 m. stylem motylkowym – dziewczęta
Dorota Piejko – I miejsce
Julia Rygiel – II miejsce
50 m. stylem motylkowym – chłopcy
Eryk Piekarski – III miejsce
50 m. stylem grzbietowym – dziewczęta
Wiktoria Czech – I miejsce
50 m. stylem klasycznym – dziewczęta
Barbara Gonet – I miejsce
Apolonia Węgrzyn – II miejsce
Martyna Krok - III miejsce
50 m. stylem klasycznym – chłopcy
Radosław Wolski – I miejsce
Sztafeta stylem dowolnym – dziewczęta
Aleksandra Gorzknik
Julia Rygiel
Karolina Patlewicz
Wiktoria Czech
Dorota Piejko
Apolonia Węgrzyn
Barbara Gonet
Katarzyna Gonet
Opiekun: Wojciech Borek
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Siatkówka chłopców
Szczebel: Powiat
Wyniki: I miejsce
Michał Czajka
Gabriel Kobylak
Błażej Wiśniewski
Arkadiusz Dziura
Dawid Kossak
Maksymilian Wojnar
Rafał Nowak
Alan Jurczyk
Opiekun: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Koszykówka dziewcząt
Szczebel: Półfinał
wojewódzki, baraże o finał wojewódzki
Wyniki: II miejsce
Paulina Zaprzała
Kaja Klimczak
Kamila Latkiewicz
Zuzanna Janowska
Natalia Lipińska
Jadwiga Zając
Angelika Gondela
Klara Kurek
Sonia Stefanik
Anna Bęben
Opiekunowie: Olga Baran, Michał Baran, Jakub Heimroth
Rodzaj zawodów: Piłka ręczna chłopców
Szczebel: Powiat
Arkadiusz Dziura
Błażej Wiśniewski
Jakub Lewiński
Szymon Iluczyk
Remigiusz Błahuciak
Krystian Lewiński
Szymon Stasz
Opiekun: Lech Czaja
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Siatkówka chłopców
Szczebel: Powiat
Wyniki: I miejsce
Michał Czajka
Gabriel Kobylak
Błażej Wiśniewski
Arkadiusz Dziura
Dawid Kossak
Maksymilian Wojnar
Rafał Nowak
Alan Jurczyk
Opiekun: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Unihokej dziewcząt
Szczebel: Rejon
Wyniki: IV miejsce
Paulina Zaprzała
Kaja Klimczak
Ada Habrat
Klaudia Janas
Klaudia Rychtyk
Karolina Hryceńko
Paulina Misygar
Katarzyna Kasprzyk
Natalia Lipińska
Opiekun: Jakub Heimroth
Rodzaj zawodów: Unihokej chłopców
Szczebel: Powiat
Wyniki: I miejsce
Paweł Leniek
Radosław Wolski
Piotr Charzewski
Błażej Wiśniewski
Remigiusz Błachuciak
Szymon Krysik
Opiekun: Wojciech Borek
Rodzaj zawodów: Koszykówka chłopców
Szczebel: Powiat
Wyniki: III miejsce
Paweł Leniek
Radosław Wolski
Kacper Mól
Arkadiusz Dziura
Dawid Kossak
Dominik Szeliga
Maksymilian Wojnar
Aleksander Rogoś
Szymon Kluczyk
Rafał Nowak
Opiekun: Olga Baran
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce
Szczebel: Finał wojewódzki
Bieg na 100 m - Lewiński Krystian - 29 miejsce
Bieg na 300 m - Wilk Kacper - 12 miejsce
Bieg na 1000m - Stasz Szymon - 11 miejsce
Opiekun: Jerzy Guzek
Rodzaj za
Rodzaj zawodów: Koszykówka dziewcząt
Szczebel: Rejon
Wyniki: I miejsce
Paulina Zaprzała
Kaja Klimczak
Angelika Gondela
Jadwiga Zając
Kamila Latkiewicz
Zuzanna Janowska
Klara Kurek
Anna Bęben
Natalia Lipińska
Sonia Stefanik
Opiekun: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Unihokej dziewcząt
Szczebel: Rejon
Wyniki: IV miejsce
Paulina Zaprzała
Kaja Klimczak
Ada Habrat
Klaudia Janas
Klaudia Rychtyk
Karolina Hryceńko
Paulina Misygar
Katarzyna Kasprzyk
Natalia Lipińska
Opiekun: Jakub Heimroth
Rodzaj zawodów: Unihokej chłopców
Szczebel: Powiat
Wyniki: I miejsce
Paweł Leniek
Radosław Wolski
Piotr Charzewski
Błażej Wiśniewski
Remigiusz Błachuciak
Szymon Krysik
Opiekun: Wojciech Borek
Rodzaj zawodów: Koszykówka chłopców
Szczebel: Powiat
Wyniki: III miejsce
Paweł Leniek
Radosław Wolski
Kacper Mól
Arkadiusz Dziura
Dawid Kossak
Dominik Szeliga
Maksymilian Wojnar
Aleksander Rogoś
Szymon Kluczyk
Rafał Nowak
Opiekun: Olga Baran
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce
Szczebel: Finał wojewódzki
Bieg na 100 m - Lewiński Krystian - 29 miejsce
Bieg na 300 m - Wilk Kacper - 12 miejsce
Bieg na 1000m - Stasz Szymon - 11 miejsce
Opiekun: Jerzy Guzek
Rodzaj zawodów: Szachy Drużynowe
Szczebel: Powiat
II miejsce
Krysik Szymon
Krysik Jakub
Hryceńko Karolina
Opiekun: Andrzej Orszulak
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Aerobik
Szczebel: Finał wojewódzki
Wyniki: I miejsce
Szuryn Julia
Adamska Julia
Jurczak Paulina
Trybus Kamila
Kozak Małgorzata
Gradowicz Magdalena
Bienia Patrycja
Opiekun: Halina Orszulak
Rodzaj zawodów: Gimnastyka dziewcząt
Szczebel: Finał wojewódzki
Wyniki: V miejsce
Szuryn Julia
Raab Wiktoria
Brzezińska Karolina
Adamska Julia
Łucja Winiarska
Opiekun: Halina Orszulak
opracowała: Olga Baran
Rodzaj zawodów: Biegi przełajowe – sztafetowe dziewcząt
Szczebel: Powiat
Miejsce: Krosno
Wyniki: I miejsce
Brzezińska Karolina
Czech Wiktoria
Czelny Izabela
Guzik Ewelina
Janowska Zuzanna
Lomber Sandra
Polak Oliwia
Szuryn Julia
Zygmunt Wiktoria
Opiekun: Agnieszka Jurczak
Rodzaj zawodów: Biegi przełajowe – sztafetowe dziewcząt
Szczebel: Finał
wojewódzki
Miejsce: Krosno
Wyniki: IV miejsce
Brzezińska Karolina
Czech Wiktoria
Czelny Izabela
Guzik Ewelina
Janowska Zuzanna
Lomber Sandra
Polak Oliwia
Szuryn Julia
Zygmunt Wiktoria
Opiekun: Agnieszka Jurczak
Rodzaj zawodów: Biegi przełajowe – sztafetowe chłopców
Szczebel: Powiat
Miejsce: Krosno
Wyniki: I miejsce
Czelny Karol
Hamryszczak Wiktor
Kalin Mateusz
Lusiusz Gabriel
Majka Arkadiusz
Modny Bartłomiej
Wilk Kacper
Szelc Bartosz
Opiekun: Agnieszka Jurczak
Rodzaj zawodów: Biegi przełajowe – sztafetowe chłopców
Szczebel: Finał
wojewódzki
Miejsce: Krosno
Wyniki: II miejsce
Czelny Karol
Hamryszczak Wiktor
Kalin Mateusz
Lusiusz Gabriel
Majka Arkadiusz
Modny Bartłomiej
Wilk Kacper
Szelc Bartosz
Opiekun: Agnieszka Jurczak
Rodzaj zawodów: Koszykówka dziewcząt
Szczebel: Finał
wojewódzki
Miejsce: Krosno
Wyniki: III miejsce
Zaprzała Paulina
Klimczak Kaja
Latkiewicz Kamila
Zając Jadwiga
Gondela Angelika
Stefanik Sonia
Lipińska Natalia
Bilska Wiktoria
Janowska Zuzanna
Polak Oliwia
Kurek Klara
Bęben Anna
Opiekun: Michał Baran
opracowała: Olga Baran
Piłka siatkowa dziewcząt
Powiat
I miejsce
Skład drużyny:
Ada Habrat
Wiktoria Bilska
Sonia Stefanik
Katarzyna Surmacz
Aleksandra Surmacz
Natalia Kicak
Karolina Kudek
Klaudia Niepokój
Opiekun: Jakub Haimroth
opracowała: Olga Baran
- Koszykówka dziewcząt:
Powiat - I miejsce
Rejon - I miejsce
Półfinał wojewódzki - I miejsce
Skład drużyny:
1. Polak Oliwia
2. Zaprzała Paulina
3. Klimczak Kaja
4. Latkiewicz Kamila
5. Zająć Jadwiga
6. Gondela Angelika
7. Lipińska Natalia
8. Janowska zuzanna
9. Bęben Anna
10. Stefanik Sonia
11. Kurek Klara
12. Bilska Wiktoria
Opiekun: Michał Baran
Piłka Ręczna chłopców:
Powiat - I miejsce
Rejon - I miejsce
Skład drużyny:
1. Pelczar Kacper
2. Bęben Damian
3. Litarowicz
4. Szmelc Bartosz
5. Piętkowski Kamil
6. Puzon Michał
7.Żytniak Grzegorz
8. Kustroń Aleksander
9. Kolbusz Grzegorz
10. Wozderowicz Łukasz
Opiekun : Lech Czaja
Koszykówka chłopców:
Powiat - III miejsce
Skład drużyny :
1. Mól Kacper
2. Barański Dariusz
3. Bęben Damian
4. Nowak Rafał
5. Dziura Arkadiusz
6. Leniem Paweł
7. Rogoś Aleksander
8. Wilkusz Wiktor
Opiekun: Olga Baran
opracowała: Olga Baran
Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce
Szczebel: Powiat
Data: 22.09.2015
Miejsce: Krosno
Wyniki:
100 m :- Julia Szuryn
– I miejsce
- Karolina Brzezińska – II miejsce
- Aleksander Kustroń – II miejsce
300 m : - Ewelina Guzik – III miejsce
Skok wzwyż: - Sonia Stefanik – I miejsce
Sztafeta : - 4X 100 chłopcy – I miejsce
Opiekun: Agnieszka Jurczak
opracowała: Olga Baran
Piłka ręczna chłopców – III
miejsce powiat – B. Sanocki, S. Lusjusz, P. Sęk,P. Pelc, P. Prajsnar, D.
Fafajda, S. Biega, K. Jurczak, P. Szostak, G. Gierlasiński, K. Pelczar.
Opiekun: P. Lawera, J. Guzek.
Piłka ręczna dziewczęta – II miejsce
powiat : P. Wojciechowska, A. Fornal, J. Słyś, O. Polak, K. Janas, W.
Bilska, A. Habrat, P. Zaprzała, K. Klimczyk.
Opiekun: J. Heimroth.
Narciarstwo biegowe – finał
wojewódzki – chłopcy VII miejsce – G. Żytniak, S. Wodziński, J. Duplaga,
J. Pitrus, D. Fafajda, S. Stasz.
Opiekun: W. Borek.
Piłka siatkowa dziewcząt – powiat I
miejsce- P. Wojnarowska, J. Słyś, A. Stachyrak, A. Fornal, D.
Grzegorczyk, D. Solińska, W. Bilska, A. Habrat, K. Niepokój, A. Kwolek,
E. Wojnar, K. Terefenko.
Opiekun: J. Heimroth.
Łyżwiarstwo szybkie – finał
wojewódzki, chłopcy VI miejsce – K.Graba, B.Podkul, M.Jamroga, Opiekun :
P.Lawera.
Piłka siatkowa dziewcząt – rejon III
miejsce - P. Wojnarowska, J. Słyś, A. Stachyrak, A. Fornal, D.
Grzegorczyk, D. Solińska, W. Bilska, A. Habrat, K. Niepokój, A. Kwolek,
E. Wojnar, K. Terefenko.
Opiekun: J. Heimroth.
Pływanie powiat : sztafeta 6 x 50 m
stylem dowolnym dziewcząt I miejsce, : sztafeta 6 x 50 m stylem dowolnym
chłopców I miejsce, 50 m stylem motylkowym I m M. Koza, II m A.
Świerczek, 50 m stylem klasycznym : I m A. Gorzynik, II m J. Rygiel, 50
m stylem dowolnym : I m W. Czech, II m K. Patlewicz, 50 m stylem
grzbietowym : I m Sz. Przewoźnik, 50 m stylem klasycznym : I m W. Kurek,
II m M. Filipek, 50 m stylem dowolnym : I m J. Polański, II m A. Jamroga,
III m D. Krziżok, IV m M. Ziajka, V m N. Skrzęta, VI m M. Mercik.
Opiekun: R. Guzik, W. Borek, J. Guzek.
Pływanie – półfinał wojewódzki :
sztafeta 6 x 50 m dziewcząt II m, sztafeta 6x 50 m chłopcy I m, 50 m
stylem dowolnym W. Czech II m, K. Patlewicz V m, 50 m stylem klasycznym
A. Gorzynik I m, J. Rygiel IV m, 50 m stylem motylkowym IV m M. Koza,
VII m A. Świerczek, 50 m stylem dowolnym I m J. Polański, III m D.
Krziżok, IV m A. Jamroga, 50 m stylem grzbietowym VIII m Sz. Przewoźnik,
50 m stylem klasycznym I m W. Kurek, II m M. Filipek.
Opiekun : J. Guzek, W. Borek.
opracował: Piotr Lawera
Indywidualne biegi przełajowe, powiat . 2 miejsce W. Serwatka, 4 miejsce G. Lusiusz,
opiekunowie R. Piekarska, A. Jurczak.
Indywidualne mistrzostwa LA, powiat . Bieg na 100 m 2 miejsce J. Szuryn, bieg na 600 m 3 miejsce W. Serwatka, bieg na 300 m 3 miejsce E. Guzik, skok wzwyż 1 miejsce J. Słyś, skok w dal 2 miejsce A. Jurczak, sztafeta 4x 100 m 1 miejsce A. Jurczak, M. Kmon, J. Szuryn, E. Guzik, bieg na 100 m 3 miejsce M. Dypa, bieg na 300 m 1 miejsce B. Sanocki, skok wzwyż 1miejsce D. Krziżok, 2 miejsce P. Janusz, skok w dal 2 miejsce M. Węklar, pchnięcie kulą 3miejsce R. Tęczar. Opiekun : H. Orszulak, P. Lawera, J. Guzek. W finale wojewódzkim uczestniczyli : J. Szuryn, A. Jurczak, M. Kmon, E. Guzik, J. Słyś – 10 miejsce, M. Dypa, B. Sanocki, D. Krziżok - 7 miejsce.
opiekun P. Lawera.
Szachy - powiat 1miejsce, rejon 1 miejsce, awans do finału wojewódzkiego – A. Winter, K. Zając, A. Chodorowski, J.Gazda.
Opiekun : A. Orszulak.
Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym – Bydgoszcz – 3 miejsce W. Jaworski, 24 miejsce – Sz. Sajdak, 1miejsce – W. Bykowska, 4miejsce – M. Przybyła, 19 miejsce – I. Pelczar, 25 miejsce – P. Gajewska, 30 miejsce – K. Trybus, 31 miejsce – W. Bober.
Mistrzostwa Polski w strzelectwie sportowym – Tarnów – 4 miejsce –Sz. Sajdak.
Zawody Ogólnopolskie – Strzelanie Pod Ziemią – Bochnia – 2 miejsce – W. Jaworski, 3 miejsce –Sz. Sajdak, 1 miejsce – W. Bykowska, 2 miejsce – I. Pelczar, 3 miejsce – M. Przybyła, 4 miejsce – W. Bober, 8 miejsce – A. Kilar, 6 miejsce – P. Gajewska, 7 miejsce – K. Trybus.
opiekun : A. Bykowski.
opracował: Piotr Lawera
Drużyny dziewcząt i chłopców zajęły I miejsce w powiatowej lidze
lekkoatletycznej i awansowały do finału wojewódzkiego w Rzeszowie. W
zawodach wojewódzkich w gronie 24 zespołów chłopcy zajęli IV miejsce –
1369 punktów ( do miejsca trzeciego stracili zaledwie 1, a do miejsca
drugiego 9 punktów ). Skład drużyny : S. Dubis, A. Kruczek, P. Pikuła,
M. Szarek, M. Turowski, M. Lusiusz, F. Susz, B. Sanocki, S. Lusiusz, B.
Wołk, G. Lipiński, K. Wojciechowski, K. Wnęk, K. Wacławski, ponadto w
zawodach powiatowych : J. Gazda, B. Purcha, J. Polański.
W finale wojewódzkim ( 988
punktów ) drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie : S. Polnar, I. Makiel,
A. Rydzyk, M. Płaza, M. Kmon, G. Habrat, W. Serwatka, E. Guzik, W.
Urban, W. Polak, A. Jurczak, G. Krynicka, M. Kmon, J. Słyś, ponadto w
zawodach powiatowych : A. Fornal, S. Mendelowska.
Opiekunowie: P. Lawera, J. Guzek.
Reprezentacja koszykarzy w zawodach powiatowych, rejonowych, półfinale wojewódzkim zajmowała I miejsce, a w finale wojewódzkim miejsce IV.
W finale wojewódzkim chłopcy rywalizowali na parkiecie MOSiR w Łańcucie. Szkoły z tradycyjnych ośrodków tej dyscypliny w województwie: Gimnazjum Nr 1 w Łańcucie, Gimnazjum Nr 2 w Tarnobrzegu, Gimnazjum Nr 3 w Krośnie i Gimnazjum Nr 5 w Stalowej Woli stworzyły ciekawe widowisko. Mecze były bardzo szybkie, a zawodnicy walczyli o każdą piłkę. W pierwszym półfinale Tarnobrzeg pokonał Krosno, a Stalowa Wola wygrała z Łańcutem. W meczach finałowych na parę minut przed końcem były remisy, ale ostatecznie brąz przypadł zespołowi gospodarzy, a tytuł mistrzów województwa zawodnikom Gimnazjum Nr 2 Tarnobrzeg. Drużyna wystąpiła w składzie : (Kamil Mielnik, Michał Musiał, Bartłomiej Wołk, Kacper Wojciechowski, Grzegorz Lipiński, Szymon Jaworski, Wojciech Urbański, Kacper Wojnar, Jakub Soliński, Damian Bęben ). Trener: Michał Baran.
opracował: Piotr Lawera
Zawody strzeleckie im. Jana Barana:
1 miejsce Patrycja Gajewska
3 miejsce Izabela Pelczar
3 miejsce Szymon Sajdak
1
miejsce drużynowo:
Patrycja Gajewska, Izabela Pelczar, Szymon Sajdak, Jan Kurzawa, Anna
Siadkowska, Maria Przybyła, Kamila Trybus, Wiktoria Bober.
Opiekunowie: A. Bykowski, P. Lawera.
Uczniowie: Weronika Bykowska i Konrad Zawisza zostali powołani do kadry Polski w strzelectwie sportowym. Do kadry województwa powołani zostali : P.Gajewska, K. Trybus, W. Bober, I. Pelczar, M. Przybyła, A. Siadkowska.
Trenerem uczniów jest pan A. Bykowski.
Finał wojewódzkiej gimnazjady w gimnastyce.
V miejsce ( A. Jurczak, A. Jamróg, M. Kmon, K. Łysikowska ),
opiekun: H. Orszulak.
Aerobik – półfinał wojewódzki
II miejsce, finał wojewódzki II miejsce (A. Jurczak, A. Jamróg, M. Kmon, K. Łysikowska, M. Gradowicz, K. Trybus, M. Jamróg ),
opiekun: H. Orszulak.
Wojewódzki finał sztafetowych biegów przełajowych:
VIII miejsce dziewcząt ( A. Jurczak, M. Kmon, M.
Płaza, A. Fornal, E. Wojnar, W. Serwatka ).
VIII miejsce chłopców ( S. Świstak, W. Kurek, S. Lusjusz, G. Gawle, B.
Sanocki, P. Pelc ),
opiekun J. Guzek.
Powiatowe zawody w szachach:
1 miejsce Anna Winter
5 miejsce A. Chodorowski
Opiekun : A. Orszulak.
Finał ogólnopolskich zawodów strzeleckich – strzelanie w sieci:
1 miejsce W. Bykowska
Opiekun: A. Bykowski
Półfinał wojewódzkiej gimnazjady w pływaniu:
2 miejsce – Jan Polański, styl dowolny 50 m.
3 miejsce sztafety 6 x 50 m – J. Polański, S. Świstak, M. Filipek, D.
Krziżok, A, Jamroga, W. Kurek, M. Ziajka.
5 miejsce sztafety 6 x 50 m – J. Bularska, K. Jurczyk, S. Kokoszka, K.
Jurczak, J. Gregorczyk, A. Tutak, j. Brożyna.
Opiekunowie : W. Borek, J. Guzek.
Koszykówka – półfinał wojewódzki
I miejsce (K. Mielnik, J. Soliński, M. Musiał, B. Wołk, G. Lipiński, K. Wojciechowski, W. Kasper, W. Urbański, S. Jaworski ).
Opiekun: M. Baran
Finał wojewódzki w łyżwiarstwie:
XV miejsce dziewczęta – (Fornal, E. Nowak, N. Ślączka ).
XIII miejsce chłopcy – (K. Zając, M. Dypa, P. Ciuba, P. Krupa ).
Opiekun: P. Lawera.opracował: Piotr Lawera
W rozegranych 8 października biegach przełajowych uczniowie i uczennice naszego gimnazjum wywalczyli aż 7 miejsc na finały do Kolbuszowej.
Uczniowie startowali w kategoriach klas I dziewcząt i chłopców oraz w kategorii klas II-III chłopców i dziewcząt. Do finałów zakwalifikowało się po 4 osoby z każdej kategorii.
Najlepsze wyniki uzyskali:
Marcelina Płaza – I miejsce w kategorii klas II-III
Małgorzata Kmon – III miejsce w kategorii klas II-III
Piotr Nowak – I miejsce w kategorii klas I
Michał Puzon – III miejsce w kategorii klas I
Mateusz Kalina – IV miejsce w kategorii klas I
Filip Susz – III miejsce w kategorii klas II-III
Paweł Pikuła – IV miejsce w kategorii klas
opracował: Jerzy Guzek
W
dniach 17 i 18 września Reprezentacja MZSzOI w Krośnie wzięła udział w
turnieju międzynarodowym organizowanym przez szkołę partnerską w
Sobrance - Słowacja.
Nasza reprezentacja składała się w całości z zawodników Gimnazjalnego
Ośrodka Szkolenia Sportowego działającego przy naszej szkole okazałą się
bezkonkurencyjna i wygrała wszystkie swoje mecze. Najlepszym strzelcem
turnieju okazał się Kamil Piątkowski (6 bramek).
Turniej 2013.09
Turniej 2013.09
Turniej 2013.09
Turniej 2013.09
Turniej 2013.09
Turniej 2013.09
Turniej 2013.09
Turniej 2013.09
Turniej 2013.09
Turniej 2013.09
Turniej 2013.09
Turniej 2013.09
Wyniki
MZSzOI/OSSM - Sobrance (Słowacja) 13:1
MZSzOI/OSSM - Michalovce (Słowacja) 3:1
MZSzOI/OSSM - Cigand (Słowacja) 6:0
Skład reprezentacji
Grzegorz Żytniak
Kamil Piątkowski
Paweł Litarowicz
Patryk Korneusz
Kamil Półchłopek
Tomasz Pytel
Wiktor Zawitkowski
Szymon Blezień
Łukasz Trybus
Piotr Kaczor
Grzegorz Kolbusz
opracował: Robert Guzik, Dariusz Jęczkowski
W dniu 02 – 10 – 2013 w Rzeszowie odbył się Wojewódzki Finał Indywidualnych Mistrzostw w Lekkoatletyce. Uczeń naszego gimnazjum Seweryn Dubis w eliminacjach zajął II miejsce, a w biegu finałowym był trzeci i ostatecznie zdobył brązowy medal Mistrzostw Podkarpacia w sprincie na 100m. W tym miejscu dziękujemy Panom: Dyrektorowi Robertowi Guzikowi i kierownikowi Pawłowi Jaśkiewiczowi dzięki, którym Seweryn mógł wystąpić w tych zawodach.
Duży sukces odniosła również sztafeta 4 x 100 m chłopców (Seweryn Dubis, Mariusz Szarek, Mateusz Lusiusz, Paweł Pikuła), która zdobyła czwarte miejsce w Mistrzostwach Podkarpacia (sklasyfikowano 21 sztafet).
W finałowych zawodach brali udział inni uczniowie naszej szkoły : Ewelina Guzik, Anna Jurczak, Gabriela Krynicka, Wiktoria Serwatka, Aleksandra Fornal, Sylwia Polnar, Małgorzata Kmon, Susz Filip, Bartek Purcha.
Opiekun : Piotr Lawera.
opracował: Piotr Lawera
W dniach 27 – 29 września we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików w strzelectwie sportowym. W konkurencji strzelania z trzech pozycji Konrad Zawisza zdobył złoty medal, a tym samym tytuł Mistrza Polski. W strzelaniu z pozycji stojącej zajął 8 – me miejsce.
W konkurencji młodziczek ze strzelania z pozycji stojącej Weronika Bykowska zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski.
Trenerem uczniów jest pan Antoni Bykowski.
opracował: Piotr Lawera
Miejsce i termin zawodów : MOSiR w Krośnie, 24 – 09 -2013.
Organizator : Gimnazjum nr 3. Uczestnicy : Gimnazjum nr : 2, 3, 4, 5.
Miejsca dziewcząt : 300 m :
2. Guzik Ewelina G 3
600 m :
1. Serwatka Wiktoria G 3
2. Fornal Aleksandra G 3
Skok w dal :
1. Jurczak Anna G 3
2. Krynicka Gabriela G 3
Sztafeta 4 x 100 m :
1. Gimnazjum nr 3 ( Polnar Sylwia, Guzik Ewelina, Jurczak Anna, Kmon Małgorzata ).
Miejsca chłopców : 100 m :
1. Dubis Seweryn G 3
3. Gawle Grzegorz G 3,
300 m :
1. Szarek Mariusz G 3
1000 m :
2. Susz Filip G 3
Sztafeta 4 x 100 m :
1. Gimnazjum nr 3 (Seweryn Dubis, Lusjusz Mateusz, Szarek Mariusz, Purcha Bartek).
Do finału wojewódzkiego (02 – 10 - 2013 Rzeszów) zakwalifikowali się:
Dubis Seweryn, Jurczak Anna, Serwatka Wiktoria, Szarek Mariusz, Krynicka Gabriela, Susz Filip, , Guzik Ewelina.
Sztafety dziewcząt i chłopców Gimnazjum nr 3.
Organizacja i opieka w czasie zawodów: H. Orszulak, P. Lawera, L. Czaja, M. Adamiak, J. Guzek.
opracował: Piotr Lawera
W roku szkolnym 2012/2013 we współzawodnictwie sportowym szkół nasze gimnazjum zajęło bardzo wysokie szóste miejsce (pierwsze w Krośnie) w gronie 450 sklasyfikowanych w województwie podkarpackim gimnazjów.
opracował: Piotr Lawera
W Mistrzostwach Polski LOK w strzelaniu z karabinu pneumatycznego Weronika Bykowska zajęła pierwsze miejsce, zdobywając tytuł Mistrzyni Polski.
Przygotowanie do zawodów : Antoni Bykowski.
Finał wojewódzkiej gimnazjady w pływaniu - sztafety:
Dziewczęta – VI miejsce.
Skład: Maria Kundzierewicz, Klaudia Maziarz, Kamila Sznajder, Zuzanna
Krzanowska, Julia Grzegorczyk, Sonia Kokoszka.
Chłopcy – VI miejsce.
Skład : Michał Kwolek, Michał Młodecki, Konrad Krukierek, Jan Polański,
Maciej Gonet, Tobiasz Gajewski.
X miejsce w stylu klasycznym – Zuzanna Krzanowska.
VII miejsce w stylu klasycznym – Michał Kwolek
IX miejsce w stylu klasycznym – Michał Młodecki
Przygotowanie uczniów i organizacja zawodów : R. Guzik, W. Borek, J. Guzek, P. Lawera.
Wojewódzki finał gimnazjady w lidze lekkoatletycznej
W wojewódzkim finale gimnazjady w lidze lekkoatletycznej w Rzeszowie wystąpiły drużyny dziewcząt i chłopców zajmując odpowiednio : XIII i XII miejsce ( w finale sklasyfikowano po 28 drużyn ). Skład drużyny : J. Hawrot, S. Polnar, A. Dziudzio, M. Płaza, M. Kmon, N. Urbaś, W. Serwatka, A. Fornal, M. Dąbrowiecka, A. Jurczak, J.Słyś, K. Maziarz, A. Hassan, A.Adamik, S. Dubis, S. Wójcik, G. Gawle, Ł. Zawisza, R. Frankiewicz, D. Panek, F. Susz, J. Szmyd, M. Tasz, P. Toropolski, D. Krziżok, K. Mielnik, S. Paczosa. W poprzedzających zawodach powiatowych obie drużyny zajęły pierwsze miejsca.
Opiekun: P.Lawera.
Mistrzostwa województwa w biegach sztafetowych
Mistrzostwa województwa w biegach sztafetowych organizowanych przez PWSZ Krosno – VI miejsce chłopców. Skład : M. Biernat, M. Szczepanik, G. Gawle, F. Susz, M. Lusjusz, T. Brzeziński, K. Kozioł, S. Lusjusz.
Opekun : A. Orszulak.
Finał wojewódzkiej gimnazjady w gimnastyce :
III miejsce w skoku rozkrocznym przez kozła – Anna Jurczak.
III miejsce w skoku rozkrocznym przez kozła – Miłosz Węklar.
Opiekun : J. Guzek.
Powiatowe, sztafetowe biegi przełajowe
I miejsce dziewczęta. Skład : S. Polnar, A. Jurczak, M. Kmon, A. Fornal, W. Serwatka, K. Wajs, W. Steliga, M. Płaza.
II miejsce chłopcy. Skład : D. Burka, S. Lusjusz, B. Sanocki, P. Pelc, M. Lusjusz, M. Szarek, K. Hawrot, G. Gawle, K. Przybylski, R. Urban.
Opieka : R. Piekarska – Guzek , P. Lawera.
opracował: Piotr Lawera
Półfinał wojewódzkiej gimnazjady w pływaniu :
I miejsce sztafety 6 x 50 m dziewcząt
I miejsce sztafety 6 x 50 m chłopców
Styl dowolny chłopców :
II miejsce : Michał Młodecki
III miejsce : Michał Kwolek
Styl klasyczny chłopców :
II miejsce : Maciej Gonet
III miejsce : Wojciech Kurek
Styl motylkowy chłopców :
II miejsce Tobiasz Gajewski
III miejsce Przemysław Boroń
Styl grzbietowy chłopców :
III miejsce Michał Głodzik
Styl dowolny dziewcząt :
I miejsce Zuzanna Krzanowska
III miejsce Agata Węgrzyniak
Przygotowanie i org. zawodów: R. Guzik, W. Borek, J. Guzek, P. Lawera
Finał wojewódzki w łyżwiarstwie szybkim :
VII miejsce chłopców ( P. Meier, M. Rachwał, P. Ciuba, P. Krupa )
Przygotowanie do zawodów : P. Lawera
Finał wojewódzki w koszykówce chłopców – IV miejsce
Skład drużyny : K. Mielnik, T. Pękalski, M. Zajdel, G. Lipiński, K. Wojnar, K. Wojciechowski, M. Musiał, B. Wołk, J. Soliński, W. Urbański, S. Jaworski,
Przygotowanie do zawodów : M. Baran
Piłka siatkowa dziewcząt :
Zawody powiatowe I miejsce
Zawody rejonowe III miejsce
Skład drużyny : Justyna Słyś, Patrycja Wojnarowska, Agnieszka Adamik, Anna Biduś, Martyna Tomkiewicz, Ola Fornal, Marcelina Płaza, Małgorzata Sanocka.
Przygotowanie : J. Heimroth
Finał wojewódzki w wieloboju gimnastycznym chłopców VII miejsce
Skład drużyny : Miłosz Węklar, Patryk Toropolski, Nikodem Skrzęta
Przygotowanie : J.Guzek
opracował: Piotr Lawera
Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości :
50 m klasyk :
1. Klaudia Maziarz
2. Zuzanna Krzanowska
3. Karolina Raś
50 m dowolny :
1. Zuzanna Krzanowska
2. Kamila Sznajder
3. Maria Kundzierewicz
50 m grzbiet :
1. Sznajder Kamila
2. Maziarz Klaudia
50 m klasyk :
2. Michał Kwolek
3. Maciej Gonet
50 m dowolny :
1. Michał Kwolek
2. Michał Młodecki
50 m grzbiet :
1. Tobiasz Gajewski
2. Michał Głodzik
3. Kamil Miśkowiec
Przygotowanie do zawodów : W. Borek.
Powiatowa gimnazjada w unihokeju dziewcząt. - I miejsce, awans do
półfinału wojewódzkiego – IV miejsce.
Skład drużyny : M. Sanocka, M. Kundzierewicz, K. Maziarz, O. Bińczycka,
M. Płaza, J. Słyś, P. Wójcik, K. Sznajder, Z. Krzanowska.
Przygotowanie do zawodów : J. Heimroth, P. Lawera.
Powiatowa gimnazjada w koszykówce chłopców – I miejsce.
Rejonowa gimnazjada w koszykówce chłopców – I miejsce .
Skład drużyny : K. Mielnik, T. Pękalski, M. Zajdel, G. Lipiński, K. Wojnar, K. Wojciechowski, M. Musiał, B. Wołk, J. Soliński, W. Urbański, S. Jaworski, M. Guzik.
Przygotowanie do zawodów : M. Baran.
Powiatowa gimnazjada w tanisie stołowym :
II miejsce chłopcy : K. Śliwiński, S. Wójcik, awans do zawodów rejonowych.
II miejsce dziewczęta : A. Bińczycka, M. Sanocka, awans do zawodów rejonowych.
Opieka w czasie zawodów : W. Rodzeń.
,,Barbórkowe ,, zawody strzeleckie :
Klasyfikacja indywidualna dziewcząt:
3 miejsce Weronika Bykowska
4 miejsce Zofia Przyprawa
6 miejsce Aleksandra Fornal
Klasyfikacja indywidualna chłopców:
3 miejsce Konrad Zawisza
Klasyfikacja drużynowa :
1 miejsce Gimnazjum nr 3
Opieka w czasie zawodów : P. Lawera, R. Śnieżek.
opracował: Piotr Lawera
W roku szkolnym 2011 / 2012 w wojewódzkim współzawodnictwie sportowym nasze gimnazjum zajęło 7 – me miejsce na ponad 450 sklasyfikowanych szkół gimnazjalnym.
Powiatowa gimnazjada lekkoatletyczna – wrzesień 2012
miejsca naszych uczniów:
I miejsce w skoku wzwyż : Zuzanna Krzanowska ( 10 – te miejsce w finale wojewódzkim w Rzeszowie ).
I miejsce w pchnięciu kulą : Maria Kundzierewicz.
Bieg na 100 m :
I miejsce : Sławomir Wójcik.
II miejsce : Łukasz Zawisza.
III miejsce : Grzegorz Gawle.
Bieg na 300 m : I miejsce – Mateusz Turowski.
Bieg na 1000 m: I miejsce – Konrad Kozioł.
Skok w dal : II miejsce – Mateusz Tasz.
Skok wzwyż : II miejsce – Mateusz Szypuła.
I miejsce w zawodach powiatowych, VII – me w zawodach wojewódzkich – sztafeta
4 x 100 m chłopców.
Opieka w czasie zawodów : Jerzy Guzek i Piotr Lawera.
Indywidualne, powiatowe biegi przełajowe – październik 2012:
Kategoria klas I – szych :
I miejsce : Sylwester Lusiusz ( XIII – te miejsce w finale wojewódzkim ).
II miejsce : Bartłomiej Sanocki.
Kategoria klas II – III :
II miejsce : Jan Szmyd.
Opieka podczas zawodów : Jerzy Guzek.
opracował: Piotr Lawera
Zawody piłkarskie Coca – Cola:
- etap powiatowy: I miejsce,
- awans do zawodów wojewódzkich,
Uczestnicy: M.Tasz, D.Kuliga, W.Klimczyk, R.Rogowski, M.Rytyna, B.Purcha, A.Telesz, P.Stochmal, R.Mikulec.
Przygotowanie i opieka w czasie zawodów : M.Adamiak, L.Czaja, D.Jęczkowski.
Indywidualne biegi przełajowe – etap powiatowy:
G.Gawle – III miejsce
J.Szmyd – II miejsce
A.Kazalska – II miejsce
Przygotowanie do zawodów – J.Guzek.
Unihokej chłopców
– I miejsce i awans do zawodów rejonowych.
Przygotowanie uczniów – Orszulak.
Tenis stołowy:
Chłopcy: powiat I miejsce, finał wojewódzki V miejsce.
Uczestnicy: K.Śliwiński, F.Kociuba
Dziewczęta : powiat I miejsce, rejon II miejsce, finał wojewódzki VIII miejsce.
Uczestnicy : A.Bińczycka, N.Miezin
Przygotowanie do zawodów : R.Piekarska-Guzek, J.Guzek, J.Heimroth.
Pływanie:
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w Stalowej Woli:
Kamila Sznajder:
800m – styl dowolny – I miejsce
200m – styl dowolny – II miejsce
Sztafeta 4x100 m dziewcząt – styl dowolny – I miejsce
Sztafeta 4x100 m dziewcząt – styl zmienny – I miejsce
Tobiasz Gajewski – 50 m – styl dowolny – IV miejsce
M.Młodecki – 50 m – styl grzbietowy – III miejsce
K.Maziarz – 50 m – styl motylkowy – II miejsce
Przygotowanie do zawodów : R.Guzik, W.Borek
opracował: Piotr Lawera
W dniu 05-10-2011 w Rzeszowie odbył się finał wojewódzkiej gimnazjady w indywidualnych mistrzostwach w lekkiej atletyce. Mistrzem województwa w biegu na 100 m został Bartek Rabenda.
W zawodach brali również udział inni uczniowie naszego gimnazjum : Sylwia Jurczak, Dawid Kuliga, Karolina Bularska, Maura Dąbrowiecka, Zuzanna Krzanowska, Julia Hawrot, Małgorzata Sanocka, Zuzanna Machowska, Paulina Augustyn, Kamil Turek. Opiekun : Piotr Lawera.
Zawody te poprzedziły powiatowe mistrzostwa w lekkiej atletyce. Prezentujemy miejsca naszych uczniów :
100m chłopcy:
1. Bartosz Rabenda Gim. 3
300m dziewcząt:
1. Sylwia Jurczak Gim. 3
2. Julia Hawrot Gim. 3
300m chłopcy:
1. Dawid Kuliga Gim. 3
600m dziewcząt:
2. Małgorzata Sanoka Gim. 3
Pchnięcie kulą
dziewcząt:
1. Karolina Bularska Gim. 3
Skok w dal dziewcząt:
1. Maura Dąbrowiecka Gim. 3
3. Zuzanna Machowska Gim 3
Skok w dal chłopcy:
1. Sławomir Wojtas Gim. 3
Skok wzwyż dziewcząt:
1. Zuzanna Krzanowska Gim. 3
Skok wzwyż chłopcy:
1. Daniel Kosztyła Gim. 3
Sztafeta 4X100m
dziewcząt:
1. Gimnazjum Nr 3 Krosno
Sztafeta 4X100m
chłopcy:
1. Gimnazjum Nr 3 Krosno
Opieka podczas zawodów
: Halina Orszulak, Andrzej Orszulak,
Dariusz Jęczkowski, Jerzy Guzek, Piotr Lawera.
Organizacja zawodów : Jerzy Guzek, Piotr Lawera
przygotował: Piotr Lawera
W ubiegłym roku szkolnym w rywalizacji sportowej gimnazjów nasza szkoła zajęła 6 – te miejsce (na 482 sklasyfikowane szkoły) w województwie podkarpackim w ramach współzawodnictwa sportowego. Wśród krośnieńskich gimnazjów jest to najwyższa lokata.
Szkoła Podstawowa nr 14 tworząca z naszym gimnazjum Miejski Zespół Szkół została sklasyfikowana na 10 – tym miejscu w gronie 750 – ciu szkół.
przygotował: Piotr Lawera