KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych1), 2), 3)

1. Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich...

         Czytaj więcej

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Rodzaj zawodów: Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Szczebel: Powiat

Wyniki: III miejsce

Weronika Pelczar
Aleksandra Skutnicka
Anna...

         Czytaj więcej

opracowała: Olga Baran

XLVIII Ogólnopolski Dukielski Zlot Turystów

       W piątek dnia 21.09.2018 zebraliśmy się przy biurze PTTK w Krośnie o godzinie 8:30. W trakcie drogi, pan przewodnik opowiadał im ciekawostki na temat Woli Wyżnej. Po dotarciu na miejsce, przygotowaliśmy się oraz ruszyliśmy w trasę, początkowo podążaliśmy łąką, a następnie znaleźliśmy się w lesie. Po dłuższym odcinku drogi, zrobiliśmy sobie przerwę w trakcie której przewodnik opowiadał nam o cmentarzu z pierwszej wojny światowej, co bardzo nas zaintrygowało.

       Wojny rządzą się własnymi bezwzględnymi prawami, często śmierć kończy żołnierską poniewierkę z dala od rodzinnych stron, w górach czy w leśnej głuszy. Taki los spotkał poległych na zboczach góry...

         Czytaj więcej

opracowali: uczestnicy rajdu

WYNIKI SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Rodzaj zawodów: Indywidualne Mistrzostwa LA

Szczebel: Powiat

Wyniki: I miejsce

Skok w dal - Aleksandra Czajka I miejsce
Bieg na 100 m. - Julia Kobiałka II miejsce
Skok wzwyż - Emilia...

         Czytaj więcej

opracowała: Olga Baran

„NAUCZYCIEL NA MEDAL – TRWA GŁOSOWANIE!!!”

Szanowni Państwo! Z przyjemnością informujemy, że dzięki Państwa zgłoszeniom nauczycielka plastyki pani Małgorzata Zych została nominowana do tytułu „Nauczyciel na medal”. Plebiscyt, którego celem jest wyłonienie nauczycieli z pasją, którzy zjednują sobie uczniów cierpliwością, uprzejmością i serdecznością, zorganizowany jest przez Nowiny24 pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla, Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz Anny Schmidt-Rodziewicz Posła na Sejm RP.

Głosować można poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści: NNM.302 pod wskazanym numerem telefonu 72355 lub na stronie internetowej

https://nowiny24.pl/p/kandydaci/nauczyciel-na-medal,1001277/?groupId=7411&subgroupId=7417
do 17 października 2018 godz.20.

INFORMACJA

Na terenie szkoły obowiązuje obuwie zamienne na białej podeszwie typu trampki, tenisówki lub pantofle.
 

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 WRZEŚNIA 2018 r.

Szkoła podstawowa klasy I-VI:
Msza Św. w Kościele oo. Kapucynów – godz. 8.00
Akademia – godz. 9.00

Gimnazjum oraz klasy VII-VIII szkoły podstawowej:
Msza Św. w Kościele oo. Kapucynów – godz. 9.00
Akademia – godz. 10.00

Informacja

        Wszyscy zainteresowani uczniowie klas sportowych o profilu pływanie (I a, II a, IV e – grupa pływanie, VI b, VII b) , proszeni są o zgłoszenie się do szkoły w poniedziałek 27.08.2018 r. o godz. 9.00.

        Proszę zabrać ze sobą strój sportowy.

Informacja

        Wszystkie dzieci, które pozytywnie przeszły testy sprawnościowe do klas sportowych: IV, VI i VII zostały przyjęte do szkoły. Bliższych informacji udziela sekretariat szkoły - tel. 134743940.

        Listy klas zostaną wywieszone po 15 sierpnia.

scrollbar=no